معماری

خبر های محرمی از شهر

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین (ع(

طبق سنت حسنه که از سال قبل پایه گذاری شد و جهت جلوگیری از اسراف و سامان دهی نذورات مردمی امسال نیز با عنایت خداوند بزرگ به مدت پنج شب از هفتم محرم لغایت ۱۱محرم و همچنین نهار ظهر تاسوعا مجتمع بقیه ا…(ع) میزبان شما عاشقان حسینی خواهد بود . نهار ظهر عاشورا را عزیزان قدمگاه امام رضا (ع ) تدارک می بینند .

با توجه به برنامه ریزی انجام شده در مجموع حدود ۳۵ هزار پرس غذا سرو خواهد شد و در این راستا حدود ۲۲۰ نفر از عاشقان حضرت در امر طبخ غذا و تدارکات و توزیع آن خدمتگزار عزاداران خواهند بود .

لازم به ذکر است برای غذای حضرتی  عزیزان بیمار و افراد مسن چه در بافران و چه در نایین نیز هماهنگی های لازم انجام شده است .

انشاا..امسال نیز چون سال گذشته همه دست اندرکاران مجتمع و قدمگاه   با همدلی و وحدت و با تمام قوا در خدمت عزیزان عزادار خواهند بود .

تکریم پیر غلامان اهل بیت (ع)

در شب چمعه ۲۵/۸/۹۱در جلسه ای که پیرامون هماهنگی های لازم برای دست اندرکاران غذای حضرتی برگزار شد با حضور کلیه دست اندرکاران مجتمع و قدمگاه و در فضایی صمیمی از خانواده مرحوم حسین نجفیان تجلیل به عمل آمد .همچنین در این جلسه از خانواده آقای  احمد اکبر زاده نیز تجلیل شد.

شایان ذکر است که با توجه به اینکه آقای اکبر زاده بر اثر تصادف در کما به سر می برد از همه برادران و خواهران خواستار آرزوی شفای نامبرده در این روزها و شبهای بزرگ را داریم .

همایش شیر خوارگان حسینی

همایش شیر خوارگان حسینی که از سال گذشته پایه ریزی شده بود امسال نیز در محل مجتمع بقیه ا..(ع) با سخنرانی حجت السلام …قلی نیا و مداحی آقای حامد عطریان برگزار می گردد.

شایان ذکر است که هزینه های مربوطه توسط مردم با ایمان بافران تقبل شده است

همچنین ببینید

سلام

پاییز ۸۴ اولین روزهایی بود که سایت بافران در قالب وبلاگ کلید خورد. در آن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.