معماری

۶۴/bafrandaily@gmail.com

با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد(ص) و نیز سلام خدمت شما دوستان گرامی با بخش خبری جدید بافران دیلی در خدمت شما هستیم… با ما همراه باشید….

فرارسیدن ایام عزاداری سید و سالار شهیدان و یاران باوفایش را خدمت شما تسلیت عرض می کنیم.

خبر اول:

این روزها بازار نماکاری در بافران داغ داغه… از نمای دارالقرآن حضرت معصومه (س) گرفته تا نمای مجتم خیریه بقیه الله(عج) و نمای کتابخانه ی نیستانی بافران. به اینها باید بازسازی قدمگاه امام رضا(ع) را هم اضافه کنیم و به مجموع این ها باید مسجد جوادالائمه (ع) بافران را هم اضافه کنیم که به همت دست اندرکاران در حال پیشرفته. لازمه که از تمام دست اندرکاران عزیزی که زحمات این پروژه ها را می کشند تشکر کنیم و خسته نباشیدی در حد بضاعت…

خبر دوم:

گیشه ی بانک ملی بافران هم افتتاح شد و تابلوبانک ملی هم هرچند کوچک بالاخره در بافران بالا رفت. اگر از دروازه بالا بروید (یا پایین بیایید!) می توانید تابلو بانک ملی را نزدیک شرکت تعاونی بافران ببینید… بانک و حداقل یک خودپرداز از الزامات بافران بود که اولا جاداره که از پیگیری های انجام شده تشکر کنیم و ثانیا به امید به کار افتادن هرچه زودتر آن…

خبر سوم:

کار احداث نمازخانه و دستشویی در ورودی بافران هم رسما کلید خورد…

خبر بعد:

در ادامه ی کار احداث بنای آتش نشانی بافران و بدنبال وقفه های مداوم در کار، مدتی بود که بلوک های سیمانی که در محل تخلیه شده بودند روز به روز از تعدادشان کم می شد و علت آن هم شکسته شدن آنها بود … سوالی که این وسط پیش میاید این است که آیا تو این وضع دلار و سکه و ارز  و قیمت نون و پنیر این بلوک ها مفتی به دست اومدن ؟! اگر هم که راهی چیزی این وسط هست که به این مش غلام ما هم یاد بدید که روز به روز از زور گرسنگی داره شکمش به کمرش بیشتر می چسبه…!!!

خبر بعد:

محرم رسید و ایام عزاداری بافران و شور و شوق حسینی و مهمانان حسینی… بهتره حداقل برای زیبایی شهر هم که شده لوله های ورودی بافران در منطقه … پیلچو جمع بشن … خودمونیم هااااااااااا آخرش هم نفهمیدیم این لوله ها برای چیه … البته یه حدس هایی زدیم و یه شنیده هایی هم شنیدیم….

خبر آخر:

پروژه فاضلاب بافران هم بالاخره بعد از مدتها کلید خورد و یک کمی از کار هم شروع شد ولی پروژه در همون قدم اول با مشکلاتی روبرو شد که خب این هم روشن سازی نشد که چی به چی شد و نشد… یه حرف و حدیث هایی هم وجود داره در موردش که برخی از اون ها هم حکایت داره از ماجرایی شبیه ” همسایه لوله انده نیو…؟!!” ما که سر در نیوردیم چی شد؟!

 و اولین خبر محرم امسال هم اینکه دیروز مردم پرشور بافران با حرکت در قالب گروهی به همراه چاووش و دهل زن به مساجد بافران رفته و به این ترتیب به استقبال ماه محرم رفتند.

 

تا بخش بعدی خبری بافران دیلی همه ی شما گرامیان را به خدا می سپاریم…

همچنین ببینید

سلام

پاییز ۸۴ اولین روزهایی بود که سایت بافران در قالب وبلاگ کلید خورد. در آن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.