معماری

نیم نگاه

برای عزیزانی که دنبال رویکرد جدید در همایش بافرانیان می باشند .

حمام عمومی را در یابید .از همه جهت .خصوصا بهداشتی بودن آن .تعمیرات آن و…..

برچسب‌ها: جامعه مجازی بافرانیان, نیم نگاه, عکس

همچنین ببینید

سلام

پاییز ۸۴ اولین روزهایی بود که سایت بافران در قالب وبلاگ کلید خورد. در آن …

۳ دیدگاه

 1. سلام
  ببخشید اگر چه اخیرا به خاطر مشکلاتی نتوانستم در بخش نظرات سهیم باشم
  ممنونم از درج تصویر واقعا از معضلات اصلی بافرران همین حمام عمومی است به نظر من اگر همایشی برگزار میشه باید حل برخی مشکلات بافران در ارجعیت اهداف برگزاری این همایش ها باشد هرچند که عده ای برای خود شیرینی و گفتن کارهایی که کرده اند با همایش همراهی می کنند ولیکن به نظر من کارهایی که که کرده اند وظیفه شان بوده و کارهایی که قرار است انجام بدهند نیز وظیفه شان است . بهتر است به جای تجملات و حرف های پراکنده و توسعه فلان مکان ساختن فلان مرکز ابتدا به آنچه داریم بسنده کرده و از آن نگهداری کنیم و در حفظ آن کوشا باشیم و سپس روی به پیشرفت آوریم لکن همایش بایستی از خشکی و تجملات حداقل به دور باشد.

  به امید دیدار در همایش بافرانی های مقیم شهر های مختلف کشور
  ————-
  با سلام بر منتقد عزیز
  مدتهاست که حضور نداشتید و جایتان خالی بود .باور بفرمایید دل ما نیز تنگ شده بود
  امید که بیشتر زیارتتان کنیم حداقل در بخش نظرها
  موفق باشید

 2. اگه یکی خدای نکرده از من مش غلام بپرسه که چکار کنیم، می دونید چی بهش میگم؟! میگم توی یک جلسه چند ساعته بهتره چندتا موضوع و معضل اساسی را بررسی کنننو قولش را از مسئولین و مردم و افراد توانمند بافران بگیرند، و توی یک کاغذ آ۴ نه آ۳و ۵ و…! سایر معضلات را بنویسن تا مردم در جریان مشکلات قرار بگیرن و اگر کسی راهکاری بلده پیشنهاد بده. بالاخره ده تا بیست تا طرح جمع میشه که از توش میشه ایده های مفید و موثر را بیرون آورد. این بود انشای من!
  مش غلام
  مدیریت آبدارخانه بافران دیلی

 3. سلام فکرکنم حضورمسولان اجرایی وایجادتعهد برای انان موجبات اجرایی شدن مصوبات درهمایش رافراهم مینماید همچنین تشکیل کمیته های عمرانی و برنامه ریزی برای اداره بافران در همایش ضروریست ازجهتی ممکن است صرفا دوستان ازسراسرکشور دعوت میشوند که دیداری حاصل شود نه اینکه تصمیمات اجراییی بگیرند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.