معماری

شهید نعمت اله پوربافرانی

#نام_پدر : محمد
#تاریخ_تولد : ۱۳۴۵/۰۴/۰۸
#تاریخ_شهادت :۱۳۶۱/۰۸/۱۱
#محل_شهادت:عین خوش
در دوران تحصیل با دارالتبلیغ اسلامی قم و اصفهان مکاتباتی داشت و کتابهای زیادی برای ایشان ارسال می شد ، خوش برخورد و با ادب بود ، همواره سعی می کرد به دیگران کمک کند . درجریان انقلاب به طور فعال در راهپیمایی ها و همچنین #پخش_اعلامیه_های حضرت امام (ره) شرکت فعال داشت. بعد از پیروزی انقلاب روزها در سنگر مدرسه و شبها در کمیته و بسیج به پاسداری از دستاوردهای انقلاب مشغول بود. در کسوت نیروی بسیجی به جبهه های نبرد حق علیه باطل اعزام شد. آن عزیز در محل عین خوش در عملیات محرم بر اثر شدت جراحات وارده به فیض شهادت نائل آمد.
#فراز_هایی_از_وصیت_نامه
دراین هنگام که لحظات حساس انقلاب است ، بازوی اسلام ، ولایت فقیه است و به قول آیت الله مشکینی #ولایت_فقیه_قلب_اسلام_است ، پس باید ولایت فقیه را سالم نگه داریم تا اسلام سالم بماند. من از ملت ایران خواستارم که همواره پشتیبان خط #ولایت_فقیه و زعامت باشند که در هم کوبنده کلیه خطهای انحرافی است و ثانیاً همواره پشتیبان روحانیت متعهد و مسئول و در خط ولایت فقیه باشید و همواره از کلیه نهاد های انقلابی و دولتی پشتیبانی کنید
خدایا الان که موقعیت را خطیر تشخیص دادم به تو پناه آورده ام پس همانطور که خود گفته ای توبه کنندگان را دوست داری، مرا نیز بیامرز و دوست بدار . در پایان از همه خواهران و برادران دینی درخواست می کنم که متن سفارشات امام علی (ع) را که خطاب به فرزندان و امت شیعه نموده اند ، رعایت نمایند.

همچنین ببینید

شهید عباس پوربافرانی

#نام پدر:رضا #تاریخ تولد :۱۳۴۳/۰۸/۱۵ #تاریخ شهادت:۱۳۶۱/۰۶/۱۲ #محل شهادت: کوشک ایشان از همان اوایل کودکی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.