معماری

فرماندار نایین : شهردار و شورای جدید شهر بافران مطابق با منویات مقام معظم رهبری عمل کنند

فرماندار شهرستان نایین گفت:شهردار و شورای جدید شهر بافران مطابق با منویات مقام معظم رهبری عمل کنند و از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکنند.
به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،محمود جمالی در مراسم  تکریم و معارفه شهردار بافران گفت : مسئولین باید با وجود ظرفیت و پتانسیل های بی نظیری که در شهرستان نایین دارد وحدت و همدلی میان مردم و خود را که مهمترین محور در آبادانی یک شهر است حفظ کنند.

وی تعامل و همدلی شورا و شهردار را باعث پیشرفت و آبادانی شهر بافران را در راستای خدمت صادقانه و پاسخگویی بهتر نیازهای مردم دانست.

فرماندار نایین تصریح کرد: شهردار و شورای جدید شهر بافران مطابق با منویات مقام معظم رهبری عمل کنند و از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکنند.

جمالی بیان داشت : امید است اعضای شورای شهر و شهرداری با همدلی و حمایت همه جانبه مردم و مسئولان ، شهری در مسیر تحول و با تدبیر و امید داشته باشیم.

وی در پایان اظهارداشت: از مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری اصفهان و همچنین شهردار جدید و معاون انتظار داریم در کنار کارهای عمرانی و توسعه شهری به مسائل فرهنگی و گردشگری هم توجه ویژه داشته باشد تا بتوانیم شهر بافران را به خوبی ارتقا دهیم.

گفتنی است در این مراسم از زحمات و تلاش های علی پوربافرانی تکریم و رسول شجاعی زاده به عنوان شهردار جدید بافران معرفی شد.

همچنین دراین مراسم از تلاش ها و زحمات شورای دوره چهارم توسط اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی بافران تجلیل به عمل آمد.

 

همچنین ببینید

سلام

پاییز ۸۴ اولین روزهایی بود که سایت بافران در قالب وبلاگ کلید خورد. در آن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.