معماری

مراسم سالگرد ارتحال امام(ره) وشهدای ۱۵خرداد درنایین برگزار شد

به گزارش پیام نایین، همزمان با ۱۴ خرداد سالروز بیست و هفتمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره)و مراسم بزرگداشت ۱۵ خرداد در صحن امام زاده سلطان سید علی(ع) نایین با حضور امام جمعه،نماینده مردم نایین وخور در مجلس،فرماندار ،فرمانده سپاه نایین،وتنی چند از مسولین ادارات وارگانها واقشار مختلف مردم برگزارشد.

ertehal2ertehal1ertehal3ertehal4erteha6ertehal5

در این مراسم عباسعلی پوربافرانی نماینده مردم نایین وخور با تسلیت سالروز ارتحال امام خمینی (ره)، افزود: پس از ارتحال بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دشمنان چنین تصور می کردند که کشتی انقلاب دچار تلاطم می شود اما اعضای مجلس خبرگان رهبری فردی شایسته را به جانشینی ایشان برگزیدند.
وی بیان کرد: در طول ۲۷ سال اخیر کشتی انقلاب به بهترین نحو ممکن از سوی رهبر معظم انقلاب هدایت شده است.

وی یادآورشد: هم اکنون دشمنان در بسیاری از کشورهای منطقه خاورمیانه و آسیا آتش فتنه و جنگ را روشن کرده اند و ولایت فقیه در برابر این آتش افروزی دشمنان، کشور را در آرامترین وجه اداره می کند و این مساله نعمتی بزرگ و ارزشمند برای ملت گرانقدر و ولایتمدار ایران است.

نماینده  مردم نایین درمجلس در بخش دیگری از سخنانش  گفت: اقتصاد مقاومتی و چالش‌های اجتماعی اولویت‌های مجلس دهم عنوان کرد وافزود: جهت‌گیری‌های اقتصادی کشور سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است که از یک طرف اقتصاد را مقاوم سازی می‌کند و از طرف دیگر نگاه به داخل و بحث معیشت جزو اولویت‌های سیاست‌های کلی است.

در این مراسم حجت الاسلام دهقان  امام جمعه موقت نیز افزود: با گذشت ۳۷ سال از پیروزی انقلاب اسلامی ، هنوز هم می توان طراوت ، شادابی و عزت انقلاب اسلامی را مشاهده کرد که البته علت این مهم تعهد ملت و عمل آنان به منویات امام خمینی (ره) و تداوم حرکت ایشان توسط رهبر معظم انقلاب است .
وی تأکید کرد: امام با وجود مردم هیچ نگرانی نداشت و امروز نیز نظام مقدس جمهوری اسلامی با داشتن جوانانی بصیر ، نجیب و فهیم به راه و مسیر رو به تکامل خود با اقتدار ادامه می دهد.

همچنین ببینید

گزارش تصویری از شب هفتم ماه محرم

مراسم شب هفتم ماه محرم با حضور امام جمعه شهرستان نایین حجت الاسلام سجادی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.