معماری

جشن میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) در بافران برگزار شد

در مسجد جامع بافران انجام شد :

ویژه برنامه ای به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن با حضور سردار قرهباقی از جانبازان و آزادگان کشورمان  و مردم ولایتمدار بافران  برگزار شد.

حضرت حجت السلام والمسلمین حاج آقا حبیبی در ابتدای این مراسم که با موضوع زندگی حضرت فاطمه(س) سخنرانی می‌کرد گفت: همواره در حال امتحان بودن حضرت فاطمه(س) و اهل صبر و شکیبایی بودن ایشان دو نکته مهم برای شناخت حضرت فاطمه(س)است .

IMG_0638 (Копировать)

حبیبی با اشاره به معرفی حضرت زهرا (س)  به عنوان اولین شهیده راه خدا افزود امروز عزیزانی هستند که در راه ولایت و انقلاب تلاش می کنند اینها کسانی که هستند که بهترین راه را انتخاب و مورد عنایت حضرت حق قرار گرفته اند.

در ادامه سردار قرهباقی ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا (س) پیرامون زندگانی بانوی عالم سخنانی ایراد نمود.

IMG_0632 (Копировать)

ایشان با اشاره به اینکه جامعه ما امروز نیاز به بصیرت در مقابل توطئه ها دشمن افزود :  امروز دشمن بیش از هر زمان دیگر به اهمیت ولایت‌فقیه پی برده است.

وی گفت: دشمن تمام توجه خود را به این امر معطوف کرده است، چنان که شیطان بزرگ آمریکا، رهبری را یک ابر حریف برای خود می‏داند و بارها و بارها گفته است که یک سخنرانی رهبر ایران، تلاش چند ساله ما را بر باد می‏دهد.

کارشناس ‏ارشد مسائل سیاسی و امنیتی سپاه پاسداران با اشاره به نظرسنجی‏های انجام شده در کشور و سطح جهان در خصوص میزان محبوبیت امام خامنه ‏ای عنوان کرد: نظرسنجی‏هایی که ما انجام می‏دهیم و هر ساله به ‏روز می‏شود، نشان از محبوبیت روزافزون حضرت آیت‏الله العظمی خامنه‏ای در جامعه داخل و خارج دارد.

وی با بیان اینکه امروز دشمن در سراشیبی سقوط قرار گرفته است، افزود: دشمن خود هم می‏داند که شکست می‌خورد، اما تا آخر مقاومت می‏کند تا از روزنه‏ای بتواند کاری انجام دهد اما دیگر دیر شده و تلاش‏های آنها بی‏ثمر بوده و با توجه به سخنان امام خامنه‏ای، اخبار خوب در راه است.

وی گفت: در جنگ بین حق و باطل، استراحت معنا پیدا نمی‏کند و همه باید آماده و در میدان باشند و به شرط ماندن بر سر پیمان، پیروزی بزرگ نزدیک است.

درپایان سردار قرهباقی ضمن تبریک به نماینده منتخب مردم شهرستان نایین و خوروبیابانک در مجلس شورای اسلامی  گفت : ایشان باید روز  وشب در خدمت مردم قدم برداشته همیشه برای خدمتگذاری مردم آماده  و از هیچ کوششی دریغ نکند.

IMG_0668 (Копировать)

همچنین ببینید

محرم در بافران

بوی نسیم حزن و ماتم از سرزمین بلای نینوا به مشام می رسد و دل …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.