معماری

عباسعلی پوربافرانی : اگر ابرو گشاده باشید در طول سالیان سال نایین وخوروبیابانک پیشرفت خواهند کرد

به گزارش خبرگزاری سیمای بافران مراسم سال تحویل امسال مطابق سالهای گذشته در رواق امامزاده سلطان سید علی  شهر ستان نایین با حضور حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا میرزابیگی  ، عباسعلی پوربافرانی نماینده منتخب مردمی  شهرستان نایین و خوروبیابانک در مجلس شورای اسلامی و با حضور مردم ولایتمدار شهرستان نایین برگزار گردید.

در ساعات آغاز این مراسم قبل از سال تحویل زیارت پرفیض عاشورا توسط مداحان اهل بیت قرائت شد وسپس حضرت حجت السلام والمسلمین حاج آقا میرزابیگی  فرا رسیدن سال نو را به همه مردم تبریک و آرزوی سالی پربرکت در پرتو عنایات حضرت ولی عصر(عج) نمودند. پس از سخنرانی ایشان دعای تحویل سال نیز قرائت گردید. سپس سخنان رهبر معظم انقلاب  به صورت زنده پخش گردید.

پس از شنیدن سخنان ارزشمند حضرت آیت الله خامنه ای مقام معظم رهبری ، آقای عباسعلی پوربافرانی نماینده منتخب مردم شهرستان های نایین و خوروبیابانک ضمن تبریک سال نو به مردم طی سخنانی افزود :   همه آن چیزی که ما  قرار است در سال جدید  برای آن بیشتر تلاش و پیگیری کنیم و مسئولین اجرایی اجرا بکنند  اقتصاد مقاومتی یعنی  حمایت از تولید داخل ، اشتغال ورونق اقتصادیست.

پوربافرانی گفت : اگر اقتصاد مقاومتی اقدام و جامع عمل بپوشد قطعاً ما بسیاری از مشکلات و مصائبی که در شهرستان  وجود دارد اهم از بیکاری و اعتیاد و فساد انشاء الله با همین ها رخت بر خواهد بست.

 وی با توجه به سخنان مقام معظم رهبری  که  بعد از انتخابات در سایه وحدت و همدلی باید کار کرد تاکید نمود :  همه مردم عزیز ، مسئولین   محترم در سایه وحدت و همدلی اقدام خواهند کرد ، اقدام عملی ، اقدامی که منجر به رونق اقتصادی شود.

نماینده نایین و خوربیابانک با اشاره به این تعبیر  «چون وا نمی کنی گره ای خود گره مباش ، ابرو گشاده باش چون دستت گشاده نیست» خطاب به مردم شهرستان نایین  بیان داشت اگر ابرو گشاده باشید در طول سالیان سال نایین وخوروبیابانک پیشرفت خواهند کرد و اگر خدای ناکرده غیر از این باشد همچنان مسیر مسیر عادی و معمولی خواهد بود . اگر می خواهیم انشاءالله پیشرفت همه جانبه قدم برداریم.

همچنین ببینید

جشن عید غدیر خم در بافران برگزار شد

جشن عید غدیر خم در بافران  با حضور مردم و مسئولین برگزار شد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.