معماری

ولایتمدار مستقل هستم/ کرسی نمایندگی صندلی خدمت است نه ریاست

عباسعلی پوربافرانی در جمع مردم خور خود را ولایتمدار مستقل دانست و منکر وابستگی به احزاب و گروه های سیاسی شد.

به گزارش خبرگزاری سیمای بافران نماینده منتخب مردم شهرستان های نایین و خوروبیابانک در دیدار با مردم شهر خور ولایتمداری و سخت کوشی را لازمه انتخاب اصلح عنوان کرد و افزود: با گفتمان ولایت و عدم وابستگی به احزاب و گروه ها برای خدمت به مردم با اتکال به قدرت خداوند متعال گام خواهم برداشت.

عباسعلی پوربافرانی با اشاره به حضور گسترده مردم در انتخابات گفت: نتیجه انتخابات نشان داد که دموکراسی ما دموکراسی غربی نیست که در آن خدا و دین جایی نداشته باشد.

وی افزود: چون احساس مسئولیت کردم وارد صحنه انتخابات شدم تا بار این مسئولیت سنگین را به دوش بکشم.

نماینده مردم شهرستان خوروبیابانک در مجلس دهم تصریح کرد: به کرسی نمایندگی مجلس به عنوان صندلی ریاست نگاه نخواهم کرد و از آن تنها برای خدمت رسانی به مردم شهرستان استفاده خواهم کرد.

پوربافرانی حمایت مردم برای خدمت رسانی را دلگرم کننده عنوان کرد و افزود: مردم باید در مورد عملکرد نماینده خود قضاوت کنند و یاری رسان وی باشند.

وی با اشاره محرومیت شهرستان خوروبیابانک از گاز شهری گفت: یکی از زیرساخت های ایجاد اشتغال، وجود گاز شهری است و مردم باید پیگیر تحقق این امر باشند تا کمبود ها جبران شود.

نماینده منتخب مردم شهرستان های نایین و خوروبیابانک استفاده از دانش و توانایی نمایندگان قبلی و گروه ها را یکی از برنامه های خود عنوان کرد و افزود: با همدلی و همفکری می شود همه مشکلات را بر طرف نمود.

وی تبدیل رقابت انتخاباتی به رفاقت بعد از انتخابات را برای پیشرفت در حل مسائل و مشکلات ضروری دانست و افزود: دست تمام کاندیداهایی که در عرصه انتخابات حضور داشتند برای خدمت رسانی به مردم می فشارم.

پوربافرانی تصریح کرد: نقش نماینده در مجلس حفاظت از کیان نظام و پاسداری از خون شهدا و ارزش های انقلاب اسلامی و خدمت رسانی به مردم است.

وی مردم را آیینه عملکرد نمایندگان دانست و خاطرنشان کرد: بازخورد فعالیت های نمایندگان توسط مردم مشخص می شود و مردم نیز با اظهار نظر در مورد عملکرد نماینده می توانند وی را در بهتر کردن خدمت رسانی یاری دهند.

همچنین ببینید

قسمت چهارم برنامه از جنس آرامش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.