معماری

ولایتمدار مستقل هستم/ کرسی نمایندگی صندلی خدمت است نه ریاست

عباسعلی پوربافرانی در جمع مردم خور خود را ولایتمدار مستقل دانست و منکر وابستگی به احزاب و گروه های سیاسی شد.

به گزارش خبرگزاری سیمای بافران نماینده منتخب مردم شهرستان های نایین و خوروبیابانک در دیدار با مردم شهر خور ولایتمداری و سخت کوشی را لازمه انتخاب اصلح عنوان کرد و افزود: با گفتمان ولایت و عدم وابستگی به احزاب و گروه ها برای خدمت به مردم با اتکال به قدرت خداوند متعال گام خواهم برداشت.

عباسعلی پوربافرانی با اشاره به حضور گسترده مردم در انتخابات گفت: نتیجه انتخابات نشان داد که دموکراسی ما دموکراسی غربی نیست که در آن خدا و دین جایی نداشته باشد.

وی افزود: چون احساس مسئولیت کردم وارد صحنه انتخابات شدم تا بار این مسئولیت سنگین را به دوش بکشم.

نماینده مردم شهرستان خوروبیابانک در مجلس دهم تصریح کرد: به کرسی نمایندگی مجلس به عنوان صندلی ریاست نگاه نخواهم کرد و از آن تنها برای خدمت رسانی به مردم شهرستان استفاده خواهم کرد.

پوربافرانی حمایت مردم برای خدمت رسانی را دلگرم کننده عنوان کرد و افزود: مردم باید در مورد عملکرد نماینده خود قضاوت کنند و یاری رسان وی باشند.

وی با اشاره محرومیت شهرستان خوروبیابانک از گاز شهری گفت: یکی از زیرساخت های ایجاد اشتغال، وجود گاز شهری است و مردم باید پیگیر تحقق این امر باشند تا کمبود ها جبران شود.

نماینده منتخب مردم شهرستان های نایین و خوروبیابانک استفاده از دانش و توانایی نمایندگان قبلی و گروه ها را یکی از برنامه های خود عنوان کرد و افزود: با همدلی و همفکری می شود همه مشکلات را بر طرف نمود.

وی تبدیل رقابت انتخاباتی به رفاقت بعد از انتخابات را برای پیشرفت در حل مسائل و مشکلات ضروری دانست و افزود: دست تمام کاندیداهایی که در عرصه انتخابات حضور داشتند برای خدمت رسانی به مردم می فشارم.

پوربافرانی تصریح کرد: نقش نماینده در مجلس حفاظت از کیان نظام و پاسداری از خون شهدا و ارزش های انقلاب اسلامی و خدمت رسانی به مردم است.

وی مردم را آیینه عملکرد نمایندگان دانست و خاطرنشان کرد: بازخورد فعالیت های نمایندگان توسط مردم مشخص می شود و مردم نیز با اظهار نظر در مورد عملکرد نماینده می توانند وی را در بهتر کردن خدمت رسانی یاری دهند.

همچنین ببینید

محرم در بافران

بوی نسیم حزن و ماتم از سرزمین بلای نینوا به مشام می رسد و دل …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.