معماری

نماینده دهمین مجلس شورای اسلامی: مهم ترین برنامه ی من برای حوزه انتخابیه، اشتغال است

عباسعلی پوربافرانی، منتخب مردم در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان های نایین و خوروبیابانک  گفت: اولین و مهم ترین برنامه ی من برای حوزه انتخابیه، اشتغال است.

عباسعلی پوربافرانی، منتخب مردم در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان های نایین و خوروبیابانک  گفت: در حدیثی از امام علی(ع) داریم که بهترین مردم کسی است که بار مسئولیت به دوش بکشد و در این راستا امر خطیر نمایندگی مجلس، سنگینی مسئولیت بسیار دارد و برای این که این پتانسیل را بنده در خود دیدم که می توانم به این مردم خدمت کنم، برای همین با توکل به خداوند متعال و توسل به اهل البیت(ع) وارد این عرصه شدم.

پوربافرانی افزود: باتوجه به محرومیت منطقه و مشکلاتی که در حوزه انتخابیه داریم و بررسی هایی که انجام دادم، دیدیم که ریشه ای ترین مشکل، مشکل بیکاری است که برای حل آن نیاز به ایجاد اشتغال است و متاسفانه خود بیکاری، ریشه ی بسیاری از مشکلات و معضلات جامعه از قبیل فساد و اعتیاد و مشکلات اجتماعی است.

منتخب مردم خاطرنشان کرد: اولین و مهم ترین برنامه ی من برای حوزه انتخابیه، اشتغال است.

وی ادامه داد: وضعیت بهداشت و درمان از نظر نوع خدمت و گستردگی آن مردم توقع بیشتری دارند که قطعا در این رابطه نیاز به مقداری اصلاحات است که این موضوع به عنوان دومین اولویت در دستور کار قرار دارد.

پوربافرانی اضافه کرد: باتوجه به این که شهرستان های نایین و خوروبیابانک ظرفیت های بسیاری در صنایع و معادن دارد همچنین بخش کشاورزی هرچند به صورت محدود وجود دارد، این موضوعات نیز با ارائه بسته های پیشنهادی در بخش کشاورزی و صنعت با ارائه راهکارهای حمایتی در دستور کار قرار دارد.

وی به کمبود امکانات رفاهی در شهرستان اشاره نمود و گفت: در بحث گردشگری نیز با توجه به پتانسیل منطقه نیازمند آن است که در این موضوع کارهای جدی صورت گیرد.

وی ادامه داد: گردشگری می تواند هم جایگاه نایین را در موقعیت های بین المللی تثبیت نموده و هم می تواند مستقیم و غیرمستقیم ایجاد اشتغال نماید و همچنین می تواند به توسعه و پیشرفت منطقه کمک شایانی نماید.

منتخب مردم با اشاره به استفاده از تمامی ظرفیت های نیروی انسانی برای پیشرفت شهرستان گفت: از تمامی نمایندگان قبلی و نماینده ی فعلی و همچنین کاندیدایی که در این دوره ثبت نام کردند، استفاده خواهیم کرد به طوری که روز گذشته نیز که برنامه ی تشکر از مردم داشتیم از برخی از آنان دعوت بعمل آمد.

وی با اشاره به شایعاتی مبنی بر گرایش سیاسی ایشان تاکید کرد: بنده مستقل وارد این عرصه شدم و قطعا در مجلس نیز مستقل خواهم بود که البته آن جایی که منافع نظام و منافع مردم در خطر نباشد و احزاب و گروه ها از ولایت پیروی کنند، با آنان تعامل خواهیم کرد.

پوربافرانی تصریح کرد: ما با احزاب و گروه ها به شرطی که ولایت مدار باشند و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی باشند و به شرط این که در جهت منافع نظام و مردم کار کنند، تعامل و همکاری می کنیم و در این راستا از تمامی ظرفیت های احزاب مختلف در راستای توسعه منطقه استفاده خواهیم کرد.

وی افزود: گرایش به این جناح بندی های سیاسی، ممکن است ما را از ظرفیت و فرصتی محروم کند و برای همین نمی خواهیم که اسیر این جناح بندی های سیاسی شویم که خدای ناکرده با این گرایشات سیاسی، مردم از امکانات یا فرصت هایی محروم شوند.

عباسعلی پوربافرانی در پایان اظهار داشت: جادارد که صمیمانه از مشارکت حداکثری مردم تشکر کنم و امیدوارم که همه ی مردم از بعد از اعلام نتایج آرا، همانطور مانند قبل، وحدت و همدلی را برای ساختن نایین و خور داشته باشند و امیدوارم در سایه ولایت مقام معظم رهبری و در سایه ی دفاع از ارزش ها، پاسداری از خون شهدای عزیز را فراموش نکنم و خدمتگذار واقعی برای مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران باشم.

وی افزود: در آخر از همه مردم می خواهم که در طول چهارسال آینده نیز، مانند این ایام همراه و همگام بنده باشند چرا که بدون همیاری و همکاری مردم، امکان کارهای مهم و اساسی وجود نخواهد داشت. همچنین در اولین فرصت به اکثر نقاط حوزه انتخابیه سرخواهیم زد و برنامه ریزی انجام می دهیم که به مرور زمان کانال های ارتباطی مختلف برای تعامل با مردم فعال کنیم.

همچنین ببینید

شهروستا

روستای «بافران» از توابع بخش مرکزی شهرستان نایین در استان اصفهان به شهر تبدیل و به عنوان شهر« بافران» شناخته می‌شود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.