معماری

فرمانده سپاه پاسداران شهرستان نایین از یگانهای بسیج سان دیدند

به گزارش خبرگزاری سیمای بافران  فرمانده سپاه پاسداران شهرستان  نایین امروز  در  همایش شکوه و اقتدار بسیجیان وصبحگاه مشترک  به مناسبت روز بسیج گفت: امروز نعمت های بسیج به قدری فراوان است که قابل بیان نیست و هفته بسیج هم نمادی برای گزارش اقدامات بی کران بسیج است.

وی  در پاسخ به سوال خبرنگار سیمای بافران  مبنی بر اینکه ضرورت استفاده دولت از ظرفیت بسیج برای اقتصاد مقاومتی  چگونه است گفت: بسیج یک سرمایه بزرگ نیرو انسانی متعهد و پایبند به اصول و ارزش های انقلاب اسلامی است و در همه زمینه ها یار ویاور و پیش برنده انقلاب بوده چه در دوره های جنگ سخت نظامی و نیمه سخت و انواع تهدیدها که با پایمردی و بر اساس منطق قرآن کریم مبارزه کرده و موفق عمل نموده است . امروزهم که تهدید دشمن و سیاست دشمن ضربه زدن به این نظام از راه اقتصاد است و حتی بدون تهدید دشمن هم ضرورت ایجاب می کند از این ظرفیت در عرصه اقتصاد مقاومتی استفاده شود و دولت را در این زمینه یاری نماید ودولت باید ازاین استعداد و سرمایه بزرگ به نحو مطلوب استفاده نماید تا ازاین پیچ تاریخی به فرموده مقام عظمای ولایت سرافراز بیرون آید.

سرهنگ اکبری در پاسخ به این سوال که  آمریکا به دنبال نفوذ سیاسی و فرهنگی از طیق برجام در ارکان و مراکز تصمیم گیری و تصمیم سازی نظام است؛ بسیج به عنوان مامور اصلی مبارزه با تهدیدات نرم دشمن چه مسئولیتی در قبال این توطئه دارد؟ و چگونه این مسئولیت را باید انجام دهدنیز افزود : آمریکا در ادوار مختلف انقلاب اسلامی به سبب اینکه دست این جنایتکار از ایران اسلامی کوتاه شده و این انقلاب مبانی فکری و ساختاری غرب وآمریکا را به چالش کشید سعی در نفوذ و تغییر ساختار انقلا ب اسلامی را داشته چه با جنگ سخت چه با جنگ نرم و ابزار ماهواره و امروز همچون از همه تهدیدات خود علیه این نظام اسلامی جواب نگرفت . سعی دارد در بستر تعامل بتواند بر روح و اندیشه نخبگان و مراجع تصمیم گیری و تصمیم سازی به فرموده مقامخ عظمای ولایت نفوذ پیدا کند تا در نهایت بتواند باورها و اعتقادات ما را سست کند و سبک زندگی اسلامیمان را تغییر دهد و بر این کشور مسلط شود. بسیج با تبیین دشمن شناسی و شیوه های نفوذ در آحاد جامعه می تواند سد راه نفوذ دشمن باشدو دراین زمینه نیز باید جهادی و انقلابی عمل کرد.

در پایان مصاحبه با  فرمانده سپاه نایین و در  جواب سوال این که  اگر بسیج نبود سیاست بازان و فتنه گران و عوامل آشکار و پنهان داخلی استکبار جهانی چه بر سر این مملکت می آوردند نیز تاکید کرد : به دلیل همین روحیه جهادی و انقلابی بسیج که به موقع و به هنگام عمل می کند فتنه گران تاکنون نتوانسته اند به اهداف شوم خود برسند بسیج مجاهد و انقلابی واهل بصیرت است و قبل از عمل با عمق شناخت فتنه ها و حوادث تبیین گرصحنه هاست و به موقع منافذ نفوذ دشمن را می بندد .

 

همچنین ببینید

گزارش تصویری از شب هفتم ماه محرم

مراسم شب هفتم ماه محرم با حضور امام جمعه شهرستان نایین حجت الاسلام سجادی و …

یک دیدگاه

  1. باسلام
    فرمانده سپاه باتفاق امام جمعه و معاون فرماندار از یگانها سان دیدند که به نظر میرسه یک مقدار کم لطفی شده
    البته باید بگم خودم اونجا حضور داشتم
    اگه میشه لطفا جواب بدین که چرا اسمی از بقیه نبردید؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.