معماری

نماینده طلاب وفضلای شهرستانهای نایین ، خور و اردستان :رشادت و شجاعت با نفاق سازگاری ندارد

مراسم گردهمایی طلاب و فضلای شهرستان های اردستان  ، نایین و خوروبیابانک  در جوار بارگاه حضرت معصومه (س) با حضور ائمه جمعه ،طلبه های سطح شهرستان ها ،برگزار شد .

IMG_7441 (Копировать)در این مراسم آقای رضایی مجری برنامه ضمن عرض خیر مقدم به حضار به معرفی برنامه ها پرداخت در ادامه این مراسم حجت الاسلام عزیز در ابتدای مراسم با تلاوت آیات کلام ا… نورانی وحی فضای مراسم عطراگین کرد .

حضرت حجت الاسلام حاج آقای عرب در گفتگو با خبرنگار سیمای بافران  ضمن تشکر از پایگاه جامعه مجازی بافران بابت اخبار و اطلاع رسانی خوب  با اشاره به پیشینه خوب شهر بافران در زمینه شخصیت ها گفت : امیدوارم آن وحدت و همدلی  ورشادت هایی که قبلن داشتند بازهم در همه زمینه ها داشته باشیم رشادت و شجاعت با نفاق سازگاری نداشته و باید از ورود آن جلوگیری کنیم .

ایشان ضمن تمجید از طلبه های  سطح شهرستان نایین ، اردستان و خوروبیابانک افزود بحمد الله امسال بیش از  ۲۰ نفر چه در پایان نامه ها و سطوح درسی مختلف  معدل ۱۸ الف داشته ایم که در این مراسم از آنها تجلیل شد .

وی هدف از برگزاری مراسم را همدلی و وحدت بین طلبه ها در زمینه ابلاغ دین برشمرد و تاکید کرد تا کنون سه جلسه تشکیل شده و سعی برآن شده تا با مشارکت و نشست های این چنینی برای هدف هایی که داریم قدم برای تحقق برنامه های شهرستان ها برداریم.

نماینده طلاب و فضلا بیان داشت : پیشرفت در خانواده وقتی ایجاد می شود که وحدت وجود داشته باشد و با اختلاف ودرگیری هیچ موقع خانواده ای به جایی نرسیده و لازمه پیشرفت  شهرستان های نایین ، خوروبیابانک و اردستان وحدت و همدلی می باشد .

حاج آقای عرب  بیان کرد : سلیقه تاحدی خوب هست سلیقه ای که منفعت کل شهر را زیر سوال می برد آن سلیغه معنا نداشته و باید سلیقه ها را تاحدی که در خور شهرستان هایمان باشد پایین بیاوریم .

ایشان خطاب به طلبه ها و فضلا افزود :کسانی که مبلغین  و خادم و لباس خدمت گذاری بر تن کرده اند باید منشاء وحدت و همدلی باشند و اگر جایی را که در آن وحدت و همدلی بین مردمانش برقرار است بدانید روحانی آن منطقه موحد و منبع وحدت می باشد.

IMG_7474 (Копировать)

نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان نایین حاج آقای سجادی در این مراسم با سخنانی در مورد مشکلات و مسائل روز شهرستان نایین صحبت نمودند .

IMG_7483 (Копировать)در حاشیه مراسم ذاکر اهل بیت عصمت و طهارت حاج حسن باقری با ذکر مصیبت شهادت امام حسن مجتبی (ع) به سوگواری کریم اهل بیت (ع) پرداخت.

در پایان مراسم از طلاب که معدل علمی آن بالای ۱۸ بود تجلیل و قدردانی شد .

گزارش تصویری از مراسم :

IMG_7521 (Копировать)IMG_7524 (Копировать)IMG_7544 (Копировать)IMG_7504 (Копировать)

IMG_7546 (Копировать)IMG_7553 (Копировать)IMG_7527 (Копировать)

IMG_7492 (Копировать)

IMG_7482 (Копировать)IMG_7477 (Копировать)

 

فایل مصاحبه :

 

 

همچنین ببینید

گزارش تصویری از شب هفتم ماه محرم

مراسم شب هفتم ماه محرم با حضور امام جمعه شهرستان نایین حجت الاسلام سجادی و …

یک دیدگاه

  1. باسلام تصاویر سفارشی انتخاب شده بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.