معماری

یک روز در کتابخانه بافران به مناسبت هفته کتابخوانی

IMG_20151118_095837_BURST001_COVER

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی و با هدف آشنایی بیشتر دانش‌آموزان با فرایند فعالیت و ارایه خدمات در کتابخانه‌های عمومی، دانش‌آموزان دبیرستان شهید حسینی شهرستان نایین  از کتابخانه  نیستانی بافران بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار سیمای بافران ، در این بازدید دانش آموزان ضمن آشنایی با بخش‌های مختلف کتابخانه، در جریان شرایط عضویت، بخش مرجع، خدمات بخش‌های مختلف کتابخانه و همچنین نحوه استفاده از کتب مرجع قرار گرفتند.

خانم حمیدی در گفتگو با خبرنگار سیمای بافران با اشاره به فرهنگ کتابخوانی و ایجاد انگیزه برای کتاب خواندن گفت : از برنامه هایی که در طول هفته کتاب و کتابخوانی برای دانش آموزان تدارک دیده ایم بازدید از کتابخانه نیستانی بافران بود که امروز  این امر تحقق پیدا کرد .

ایشان هدف از این برنامه را آشنایی دانش آموزان برای استفاده بهتر از کتابخانه ها و نحوه استفاده از کتاب های مرجع و غیر مرجع بوده است .

وی در ادامه افزود : به منظور تشویق بیشتر همگان برای مراجعه به کتابخانه ها و مطالعه ، کتابخانه های سطح شهر  پربار تر شود و کتابهایی که انگیزه بیشتری برای مطالعه ایجاد می کند به خصوص برای قشر جوان در اختیار کتابخانه ها گذاشته شود و برنامه هایی متنوع تری برای مراجعه به کتابخانه ها در نظر گرفته شود .

شایان ذکراست که این برنامه مورد استقبال دانش آموزان قرار گرفت و بسیاری از آن ها خواهان عضویت در این کتابخانه شدند .

از برادر عزیز آقای حمیدرضا بافرانی بابت تهیه تصاویر سپاسگذاریم .

hdr

IMG_20151118_095456

همچنین ببینید

گزارش تصویری از شب هفتم ماه محرم

مراسم شب هفتم ماه محرم با حضور امام جمعه شهرستان نایین حجت الاسلام سجادی و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.