معماری

خبر تکمیلی :بازدید مدیر مسئول نشریه سیمای بافران از نمایشگاه مطبوعات

مدیرکل روابط عمومی استانداری اصفهان به همراه جمعی از اصحاب رسانه در غرفه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، غلامرضا قائدی‌ها مدیرکل روابط عمومی استانداری اصفهان به همراه جمعی از مدیران مسئول نشریات اصفهان و اصحاب رسانه در غرفه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات حضور یافتند و از نزدیک در جریان روند کار اداره مطبوعات و اطلاع رسانی استان اصفهان قرار گرفتند.

همچنین عباسعلی پوربافرانی، معاون حراست وزارت بهداشت و مدیر مسئول  نشریه  و حمیدرضا پوربافرانی خبرنگار سیمای بافران؛ خاکپور، نماینده بازرسی و پاسخگویی به شکایات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین معاون فرهنگی اداره کل ارشاد آذربایجان شرقی نیز از غرفه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات بازدید کردند.

همچنین ببینید

گزارش تصویری از شب هفتم ماه محرم

مراسم شب هفتم ماه محرم با حضور امام جمعه شهرستان نایین حجت الاسلام سجادی و …

۳ دیدگاه

  1. رضا خسروی نیا

    باسلام و خداقوت خدمت برادر بزرگوار جناب اقای عباسعلی پوربافرانی؛

    جناب اقای پوربافرانی:جای بسی افتخار ومباهات هست که بعداز هفته نامه ندای کویر ،نشریه وزین سیمای بافران،درتیتراژبالا،وبا مدیریت پرتوان شما توانست جای خودرا در گیشه هاو روزنامه فروشی های استان پیدا کند.وهزار نکته باریکتر از مو،اینجاست ،که در زمانی این اتفاق می افتد که فضای مجازی گوی سبقت را از رسانه های نوشتاری گرفته هست.وشما باپشت کار وهنرمندی هرچه تمام تر توانستیددراین عرصه موفق باشید.علیرغم اینکه کار شما سنخیتی با کار فرهنگی ندارداماجای بسی امیدواری است که بعداز سالها شخصیت فرهنگی خودرا حفظ نموده اید. همچنین خدا به شما توفیقی عطا کرده که بتوانید بیش از دیگر دوستان خدمت خالصانه وبدون چشم داشتی به مردم داشته باشید.امیوارم قدر این نعمت بزرگ راهم بدانید.ومزد این همه خدمت به مردم را فقط خدا میتواند بدهد وبس.امیدوارم بالیاقت وشایستگی هایی که در شما سراغ داریم به زودی زود شمارا در مناصب بالاتر خدمتگزاری به مردم ببینیم.قم رضا خسروی نیا

  2. با تشکر از برادر خدوم عباسعلی پوربافرانی… انشاالله که توفیقات بیشتری در خدمت به مردم شهرستان برای شما ایجاد شود با خواست خدا و کمک مردم

  3. با سلام خدمت سرور گرام جناب دکتر پوربافرانی، خداوند اجر زحمات خیرخواهانه شما را بدهد، بافران و نایین و اصفهان و ایران به داشتن مردان نیک و پرتلاشی چون شما باید افتخارکند. ارادتمند”اعرابی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.