معماری

ان سوی نمایندگی مجلس

تا انتخابات نمایندگی مجلس ،فرصت زیادی نیست.

نایین؛ همیشه در ایام انتخابات نمایندگی ابستن حوادث زیادی بوده است.

دلیل این قضیه هم برکسی پوشیده نیست.مردم می کوشند تا نماینده ای انتخاب کنند که برای شهرشان موثر ومفید باشد واز این رهگذر نماینده ای به مجلس بفرستند که بتواند مشکلات حوزه نمایندگیشان را در مجلس پیگیری کنند.

 

اما جدای از توده مردم همیشه ،افرادی خاص بوده اند که می کوشند تا بیشتر از مردم عادی به نماینده نزدیک باشند ودوست دارند از طرِیق نماینده، به کانون قدرت وصل باشند واز طرق ایشان به خواسته های خود در شهرستان جامعه عمل بپوشانند.

 

این افراد که نوعا در شهرستانهای کوچک مانند شهرستان نایین به افراد منفعت طلب، مشهور هستند غعالیت خود را از همین حالا شروع می کنند وبارایزنی باافرادی که قصد کاندیداتوری مجلس را دارند به انها، نزدیک شده واز هرکسی که از اقبال بیشتری دربین مردم برخوردار باشد حمایت می کنند تا نماینده ای که در اینده انتخاب می شود به گونه ای وام دار این افراد باشند.

 

بدون شک اگر نماینده ای به این شیوه به مردم تحمیل شود افرادی که از شایستگی نمایندگی برخوردار هستند از گردونه  حذف می شوند ودود اینگونه انتخابات به چشم مردم بی چاره می رودو به جای اینکه نماینده برای اعتلا وپیشرفت شهرش کار کند مجبور است در تمام طول دوره خواستهای اطرافیان خودرا جامعه عمل بپوشاند.

 

متاسفانه اگر چنین اتفاقی بیفتد شهرستان از داشتن یک نماینده خوب محروم می شودوبه  جای اینکه شهرستان ما از پیشرفت خوبی برخوردار شود مجبوریم همیشه حسرت وقبطه شهرهای همجوار را بخوریم تا جایی که شهر های مجبورباشیم برای درمان یک مریضی ساده بیمار خودرا به ارکان ومیبد اعزام کنیم.

وجوانان ما مجبور باشند برای کار گری کردن در کارخانه های دست سوم به اردکان بروند وجای بسی شکر دارد که اگر ماپیشرفت نکردیم ارکان هست والا جوانان ما حالا حالاها بیش ازاین باید مزه بیکاری را سر گذرها تجربه مبی کردند.

 

همه ما باید به روشنگری مردم بپردازیم تا درشیوه انتخاب نماینده تجدید نظر کنندوفریب افراد کسانی که همواره نقش بادمجان دور قاب چین ها رابازی می کنند نخورند چرا که ما دیگر فرصت ازمون وخطا را از دست داده ایم .

 

خواص ما وظیفه دارند تا بهتر از گذشته جلو این انتخاب غلط رابگیرندکه کاندیداها راه نیفتند ودر مجالس ختم وعزاداری وروز تاسوعا وعاشورا دنبال رای باشند که اگر واقعا شیوه رای  جمع کردن از مردم به اینگونه باشد باز همان، اش وکاسه قبلی خواهدبود.

 

مردم ما باید ببینند کسانی که سنگ افراد خاص رابه سینه می زنند چه سابقه ای دارند ضمن اینکه سوابق کاندیداها خود موید عمل کردانها ،خواهدبود.

 

دقت کنیم که افرادی هستند که در گذشته بودند ایا در امتحان سربلند بیرون امده اند.یانه باید دنبال افراد بهتر فکر بهتر ایده نوبهتر باشیم.

 

البته کسانی هم که برای مردم نقشه های واهی کشید ه اند بدانند که این بار مردم همیشه در صحنه، نخواهند گذاشت کسانی را که در جریان فتنه ووجریان انحرافی بوده اند دوباره قد بلند کنند

 

تا در جلسات شب نشینی از حمایت اسپانسرهای قوی وپول های میلیاردی سخن نگویند.برما وشما وهمه دلسوزان نظام فرض است که افرادی که امتحان خود را در جریانات مختلف این انقلاب، پس داده اند نتوانند مردم را در انتخاب خود دچار انحراف واشتباه کنند. یادتان باشد پیام افتاب دست نا اهلان نیفتد انقلاب.

همچنین ببینید

شهروستا

روستای «بافران» از توابع بخش مرکزی شهرستان نایین در استان اصفهان به شهر تبدیل و به عنوان شهر« بافران» شناخته می‌شود

یک دیدگاه

  1. سلام.خدا خیرتون بده. یاد آوری خوبی بود ان شاا… به یه انتخاب خود آینده شهرمونا به اهلش بسپاریم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.