معماری

تبریک به خبرنگار گرامی سایت

دوره خبرنگاری با حضور ۳۰ نفر خبرنگار به پایان رسید این دوره که توسط خانه مطبوعات استان اصفهان در مجتمع فرهنگی صائب برگزار شد امروز به پایان رسید و ۳۰ نفر رسماً بعنوان خبرنگار فعالیت خود را در خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران آغاز کردند. در این دوره به هنرآموزان گواهی خبرنگاری اعطا گردید.

بدین وسیله از طرف جامعه مجازی بافرانیان، اتمام موفق این دوره و کسب این افتخار توسط دوست عزیزم حمیدرضا پوربافرانی را خدمت ایشان تبریک عرض نموده و برای این برادر عزیز موفقیت های روزافزون را خواهانم.

photo_2015-11-05_06-50-46


photo_2015-11-05_06-51-05
photo_2015-11-05_06-51-09

همچنین ببینید

گزارش تصویری از شب هفتم ماه محرم

مراسم شب هفتم ماه محرم با حضور امام جمعه شهرستان نایین حجت الاسلام سجادی و …

۹ دیدگاه

 1. سلام خدمت برادر عزیزم اقای حمید رضا پوربافرانی عزیز ارجمند بنده حقیر هم به نوبه خود این افتخار را به شما و همه اهالی سایت بافران تبریک عرض نموده و امیدوارم با یاری خداوند متعال درتمامی مراحل زندگی موفق باشید.

 2. حاج آقا حبيبي

  با عرض سلام ، تشکر و خداقوت به برادر عزیزمان و آرزوی توفیق و سربلندی برای ایشان

 3. با سلام و تبریک خدمت خبرنگار نشریه سیمای بافران جناب آقای حمیدرضا پوربافرانی
  این برادر عزیز از طرف نشریه سیمای بافران برای آموزش خبرنگاری معرفی شده اند و دوره آموزش را با عنوان خبرنگار سیمای بافران دیده اند

 4. موفق و موید باشید به امید اینگه همبشه خبرهای خوش برای امت حزب الله داشته باشید.

 5. سلام و عرض تبریک
  حمید جان دیر خبر رو خوندم! امیدوارم با این شور و اشتیاق ادامه بدی و هر روز بالنده تر و خوش خبر تر بشی 🙂

 6. جابرفخرایی به نمایندگی از شورای اسلامی بافران

  باسلام وعرض تبریک به برادرعزیزمان اقای حمیدرضا پوربافرانی وتشکرازتلاشها وفعالیتهای ایشان درسطح شهرستان نایین وخصوصا شهر بافران که بصورت افتخاری وبدون هیچ گونه چشمداشتی زحمت می کشند.امید است درانجام رسالت خبرنگاری موفق وموید باشند.امیدواریم بتوانیم در تهیه وسایل مورد نیازایشان برای خبرنگاری دراینده اقدام نماییم.باتوجه به نبودن دفتر خبری دربافران.

 7. علی عرب بافرانی

  با سلام خدمت آقای حمیدرضا پور بافرانی عزیز بنده حقیر هم به نوبه خود این افتخار ارزنده و مبارک را خدمت شما دوست گرامی تبریک عرض میکنم و امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق و پیروز باشید. یا حق.

 8. رضا خسروی نیا

  براذرعزیزوبزرگوار جناب اقای حمیدرضا پوربافرانی

  سلام علیکم

  اتمام دوره خبرنگاری را خدمت شما برادر بزرگوار،سایت جامعه مجازی بافرانیان،نشریه سیمای بافران،سایت خبری شبستان استان اصفهان،ومردم خوب بافران صمیمانه تبریک عرض می نمایم.امیدوارم همانگونه که درتمام عرصهای زندگی موفق وفعال هستید دراین زمینه هم موفق باشید.از انجا که حرفه خبرنگاری نیازمند استقلال رای،وبی طرفی می باشد به شما توصیه می کنم سعی کنید هرگز خودرا وامدار دیگران نکنیدتابتوانید باشجاعت حرف مردم رابه گوش مسولین برسانید.امیدوارم که در تحلیل خبرهرگز دنبال جلب رضایت افراد نباشید وهمواره خدا را مد نظر داشته باشید.همچنین به عنوان یک دوست واز باب وظیفه طلبگی از شما خواهش می کنم که سعی نمایید اسیر دسته جات وگروههای سیاسی نشوید.خداوند برای قلم حرمت وقداست خاصی قائل شده تا جایی که به قلم قسم یاد کرده است شما هم برای قلم حرمت قائل باشید وسعی نمایید قداست قلم را حفظ نمایید. شهر مقدس قم رضا خسروی نیا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.