معماری

دشت نوروزی سایت بافران

(عنوان طنز است)

با نام و یاد خدا؛ خدمت خوانندگان و نویسندگان سایت سلام عرض نموده و برای همه سالی سرشار از خیر و برکت را آرزومندم.

الحمدلله سال ۹۴ برای سایت بافران شروع خوبی داشته است، در ایام تعطیلات امسال موفق شدم با جمعی از جوانان شهر بافران صحبتهای اولیه را داشته باشم تا به لطف خدا از اردیبهشت ماه تیم خبری جدید سایت فعالیت خود را آغاز نماید. انشالله با حضور برادر عزیزمان آقای حمیدرضا پوربافرانی و ورود این گروه جوان و پر انگیزه، بتوانیم این بخش بسیار مهم سایت را هم فعال کرده و عملا تمامی ارکان اصلی سایت شامل خبر، نقد، یادداشت، طنز و دلنوشته بافرانیان عزیز را تکمیل کرده و پس از آن موضوع شبکه های ارتباطی را در دستور کار قرار دهیم.

انشاءالله اولین گزارشهای این تیم با عنوان «خبرنگار سایت بافران» در اردیبهشت ماه منتشر خواهد شد. البته ایشان تا مدتی ناشناس باقی مانده و پس از آن با عنوان حقیقی به فعالیت خود ادامه خواهند داد. انشاءالله در تاریخ ۱۷ مرداد همزمان با روزخبرنگار، این تیم به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز می نمایند و شاهد گزارشهای منظم هفتگی از شهرمان خواهیم بود.

همچنین مفتخرم اعلام کنم جمعی از صاحب قلمان و اساتید بافرانی مقیم تهران، طی یک ماه اخیر به عضویت تیم نویسندگان سایت درآمده اند که امیدوارم هرچه زودتر مطالب زیبا و مفید ایشان را در کنار سایر نویسندگان ارجمند شاهد باشیم.

حقیر بنوبه خود به تمامی این افراد خوش آمد عرض نموده و برای ایشان از خداوند منان طلب توفیقات روزافزون می نمایم.

و من الله التوفیق

همچنین ببینید

گزارش تصویری از شب هفتم ماه محرم

مراسم شب هفتم ماه محرم با حضور امام جمعه شهرستان نایین حجت الاسلام سجادی و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.