معماری

تغییر شمارنده و افزایش سرعت سایت

بسمه تعالی

حتما متوجه شده اید وقتی سایت را در مرورگر باز می کنید، یک سکته خفیف می زند و یک لحظه همه کامپیوتر قفل می شود. علت این مسئله فراخوانی شمارنده وبگذر بود که بسیار زمان بر و کند بوده است. لذا به منظور حل مشکل، شمارنده داخلی مناسب نصب شد که شمارنده سایت از سیستم وبگذر به یک شمارنده داخلی وردپرس تغییر یافت و سرعت سایت ۳ برابر شد.

از این پس می توانید با مراجعه به منوی سمت چپ، پایین صفحه، آخرین آمار سایت را مشاهده نمایید و یا در منوی کاربری(نویسندگان و اعضای سایت) از طریق نوار سیاه بالای صفحه سمت راست (دومین آیکون) و از طریق آیکون آمار درون نوار سیاه بخش مدیریت سایت آمار تفصیلی را ببینید. همچنین نویسندگان گرانقدر می توانند در مطالبی که قرار می دهند(در بخش مدیریت شخصیشان) ستونی را ملاحظه کنند که به تازگی اضافه شده است که تعداد بازدیدهای آن مطلب دیده می شود.

شایان ذکر است، کل بازدیدهای سایت از اول دی ماه ۱۳۸۸ لغایت ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ در سایت وبگذر معادل ۳۳۱۰۰۰ نفر بوده است که این عدد را می توانید به کل آمار درج شده در پایین صفحه اضافه کنید تا آمار صحیح بازدید سایت در ۵ سال اخیر به دست آید.

در صورتی که هنوز مشکل کندی یا قفل شدن سایت در هنگام بازشدن دیده می شود، لطفا ذیل همین مطلب اطلاع دهید تا ساماندهی گردد.با تشکرو من الله التوفیق

همچنین ببینید

گزارش تصویری از شب هفتم ماه محرم

مراسم شب هفتم ماه محرم با حضور امام جمعه شهرستان نایین حجت الاسلام سجادی و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.