معماری

دهه فجر، گازرسانی مسکن مهر بافران

به گزارش ایرنا، روز دوشنبه روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، به نقل از مدیرعامل این شرکت، اعلام کرد: ۷۰پروژه آماده افتتاح، مربوط به گاز رسانی روستاهاست. به گفته وی این تعداد پروژه بیش از پنج هزار و ۴۰ مشترک را از گاز برخوردار می کند.

مومنی افزود: یک پروژه گازرسانی به مسکن مهر بافران از توابع نایین، ۷پروژه گازرسانی به شهرک های صنعتی، سه پروژه احداث ایستگاه TBS ، CGS و یک پروژه خط انتقال از مهمترین طرح های قابل بهره برداری توسط شرکت گاز استان اصفهان در دهه فجر امسال است.

وی با اشاره به بهره برداری از گاز رسانی به ۴۹ روستای شهرستان سمیرم تصریح کرد: گازرسانی به این روستاها در دهه فجر سال ۹۱ آغاز شد و امسال با هزینه بیش از ۳۰۵ هزار میلیون ریال بهره برداری می شود.

وی همچنین از گازرسانی به ۱۴ روستای شهرستان کوهپایه، ۵روستا در بویین و میاندشت و ۲ روستای فریدون شهر خبر داد و گفت: در این ایام ۱۴۰ واحد مسکن مهر در شهر بافران نایین نیز گاز دار خواهد شد.

وی درباره گازرسانی به شهرک های صنعتی شهرستان های شاهین شهر، برخوار، نجف آباد و دهق افزود: در این شهرستان ها بیش از ۵۰۰ واحد صنعتی از نعمت گاز طبیعی برخوردار می شود.

مومنی با اشاره به توزیع سالانه بیش از ۱۶میلیارد مترمکعب گاز طبیعی در سطح استان و بهرمندی ۹۹٫۵ درصد جمعیت استان از گاز طبیعی، خاطر نشان کرد: تلاش کارکنان این شرکت بهره مندی ۱۰۰ درصدی استان در هرسه بخش خانگی، تجاری و صنعتی است.

همچنین ببینید

گزارش تصویری از شب هفتم ماه محرم

مراسم شب هفتم ماه محرم با حضور امام جمعه شهرستان نایین حجت الاسلام سجادی و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.