معماری

دعوت از دوستداران توسعه و آبادانی بافران

بنام آنکه جان را فکرت آموخت
فرهیخته محترم و ارجمند
باسلام و تحیت
پس از حمد خدا و درود و صلوات بر محمـد وآل محمد(ص) و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان، همانگونه که مستحضرید در عصر حاضر رسانه تاروپود نمادین زندگی ما را تشکیل می دهد و برافکار عمومی تاثیرگذار است. رسانه می¬تواند نقشی مخرب و یا سازنده در توسعه همه جانبه داشته باشد تا جایی که می توان رسانه را به عنوان یکی از مهمترین دستاوردهای بشری و عامل تغییر به مطلوب در راستای تأمین نیازهای منطقه ای و اقتضائات فرهنگی و اجتماعی دانست که در مجموع یکی از با ارزش ترین و اصیل ترین ابزار آگاهی بخشی است. در اواخر سال ۱۳۸۸ به پیشنهاد برخی از همشهریان عزیز، در راستای استفاده از توان و تخصص اهالی ذوق و هنر مقرر شد یک وسیله ارتباطی که مجهز به تکنولوژیهای پیشرفته و شیوه های نوین و به عبارتی مرکب از سند کاغذی و دیجیتال باشد، انتخاب و مجوز حضور در عرصه را کسب نماید تا ضمن تبادل مطالب همه دوستان، به ویژه بافرانی های مقیم شهرهای مختلف، زمینه ساز انجام حرکتی عظیم در راستای اهداف فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی، عمرانی و اقدامی در مسیر حرکت بسوی توسعه پایدار این مرز و بوم گردد. به همین منظور درخواست مجوز انتشار نشریه ای به صاحب امتیازی انجمن خیریه فاطمه الزهرا سلام ا… علیها (بافران- نایین) به مراجع مربوطه منعکس و پس از انجام تشریفات اداری سرانجام “نشریه سیمای بافران” در اواخر سال ۱۳۹۲ از اداره کل مطبوعات داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به صاحب امتیازی انجمن خیریه، با ترتیب انتشار ماهنامه، قطع روزنامه ای و گستره توزیع استانی مجوز انتشار گرفت.
بی¬تردید انتخاب انجمن خیریه به عنوان صاحب امتیاز علاوه بر حفظ شورای نویسندگان از جهت گیری های سیاسی، روح معنوی و برکتی خاص به نام حضرت فاطمه زهرا (س) بر این حرکت فرهنگی حاکم خواهد ساخت. اکنون که بستر لازم برای این حرکت فراهم گردیده در نظر است جامع ترین مطالب فرهنگی و مذهبی، تازه ترین اخبار، گیراترین مطالب ادبی و هنری، مفیدترین اطلاعات اعم از تاریخی، جغرافیایی، علمی، پزشکی، تفریحی- سرگرمی و غیره به شیواترین و زیباترین وجه ارائه شود که این امر نیازمند همت والا و مساعدت مادی و معنوی شما عزیزان ارجمند می باشد.«شایان ذکر است منابع مالی انتشار این نشریه صرفا از محل درج آگهی و کمک های مردمی تامین خواهد شد.»
با عنایت به مراتب فوق، از جنابعالی دعوت می نمایم ضمن ارائه مطالب ارزنده خود در موضوعات پیشنهادی ذیل و سایر مواردی که منطبق با اهداف بوده و قابل درج در این نشریه می¬باشد، سایر عزیزان صاحب نظر را نیز به این هم اندیشی فراخوانده و ما را در استمرار این حرکت فرهنگی که مایه مباهات خواهد بود صمیمانه یاری فرمایید.
موضوعات پیشنهادی عبارتند از : ۱-لگوی ماهنامه ۲- تصویر برگزیده ۳- سرمقاله ۴-عناوین ۵- آگهی ها ۶- مناسبت ها ۷- اخبار ۸- اماکن مقدسه ۹- رایحه ظهور ۱۰- دل نوشته ها ۱۱- اخبار کوتاه ۱۲- خطبه ها ۱۳- مصاحبه ۱۴- سلامت وپزشکی ۱۵ – آداب وسنت ها ۱۶- ستون آزاد ۱۷- میراث فرهنگی ۱۸ – دانستنیها ۱۹- صنایع دستی ۲۰-گفتگوی صمیمانه ۲۱-معرفی کتاب ۲۲- تاریخ وهنر ۲۳- طنز وسرگرمی ۲۴- مقاله ۲۵- مشاهیروبزرگان ۲۶- با شهر ۲۷- جدول یا مسابقه ۲۸- ورزش (خبر وتحلیل) ۲۹- حوادث ۳۰- احکام واستفتا ها ۳۱- شعر ۳۲- به زبان خودمانی ۳۳- یاد یاران ۳۴- معرفی شغل ۳۵- یک نما وچند نگاه ۳۶- پیامک ها ۳۷- یک جرعه اخلاص ۳۸- اقتصاد ۳۹- سبک زندگی ۴۰- بانوان
حضورتان را صمیمانه فراخواندیم تا بر ما منت نهاده، گزیده های خود را به صورت حضوری، پستی، الکترونیکی و یا نمابر درج شده در پاورقی ارسال فرمایید. تسریع در ارسال مطالب مزید امتنان خواهد بود.
ضمنا سامانه پیامک اختصاصی ۳۰۰۰۲۴۲۴۷۱ به منظور تسهیل و تسریع در برقراری ارتباط با شما خوبان راه اندازی گردید تا علاقمندان بتوانند از این طریق علاوه بر انعکاس مشخصات خود به منظور تشکیل بانک اطلاعاتی نظرات خود را نیز درکمترین زمان اعلام فرمایند. ومن ا… التوفیق
سامانه پیام کوتاه : ۳۰۰۰۲۴۲۴۷۱ وب سایت :simayebafran.ir
پست الکترونیک : siba@simayebafran.ir -simayebafran@yahoo.com
آدرس پستی و یا تحویل حضوری *نایین. خیابان امام خمینی(ره)، خیابان دکتر طبا، دفتر انجمن خیریه فاطمه الزهرا (س) تلفن: ۴۶۲۵۸۲۷ -۰۳۱ (درساعات اداری) *نایین- بافران – کانون فرهنگی مسجد جامع – واحد تفت و تاج گل انجمن خیریه تلفن : ۴۶۲۴۲۴۸۸-۰۳۱(در ساعات غیر اداری )

همچنین ببینید

شهروستا

روستای «بافران» از توابع بخش مرکزی شهرستان نایین در استان اصفهان به شهر تبدیل و به عنوان شهر« بافران» شناخته می‌شود

یک دیدگاه

 1. با سلام و عرض تسلیت ایام
  ابتدا تشکر می کنم بابت زحمات شما و بسیار خرسند شدم از این که خبر راه اندازی این نشریه را شنیدیم
  انشاءالله ما هم بتوانیم کمکی بکنیم و همراه و همکار باشیم
  هرکاری از دست بنده و ما بر بیاید در خدمتیم

  ضمنا مطلب به روز شد، چون در این مدت بنده اینترنت نداشتم مطلب شما مشکلی داشت که اصلاح شد و الان در سایت قابل مشاهده اشت
  التماس دعا
  یاعلی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.