معماری

۳ درخواست و ۲ نکته

به نام خدا

با سلام و ضمن تشکر از همگی نویسندگان محترم سایت بابت همراهی صمیمانه شان و مطالب بسیار زیبا و پرمحتوایی که منتشر شده و سطح سایت را به یک سایت تراز اول در بین سایتهای شهرمحور نزدیک می کند؛ احتراما سه درخواست ذیل را از همگان دارم:

۱- با توجه به قالب جدید سایت، از همگان تقاضا می کنم حتما استانداردهای درج مطلب را رعایت فرمایند. انتخاب نوع دسته مطالب، انتخاب عکس مناسب و … از این گونه اند.

۲- با توجه به محدودیت سرور، از نویسندگان گرانقدر تقاضا می کنم عکسهای بالای ۱۵۰ کیلوبایت را به هیچ وجه قرار ندهند. برای کم کردن سایز عکس از نرم افزار paint استفاده کرده وآن را resize کنید.

۳- با توجه به نوع قالب جدید، حداکثر هر نویسنده ۲ مطلب در روز منتشر نماید. انتشار بیش از دو مطلب باعث پایین رفتن سریع مطالب قبلی شده و نیز باعث روزمره شدن مطالب می گردد.

همچنین دو نکته عرض می کنم:
– انشاءالله سرور سایت تا اواسط بهمن تغییر کرده و برخی مشکلات در سرعت لود شدن سایت یا خطاهایی که در هنگام لودشدن یا درج مطالب می بینید مرتفع می گردد.

– انشاالله در صددیم بنر بالای سایت را طراحی کنیم،اگر هریک از دوستان نظر خاصی در این خصوص دارند ممنون میشوم به اینجانب اطلاع دهند. همچنین عزیزانی که در خصوص طراحی تخصص دارند اگر به ما کمک کنند برما منت نهاده اند.

از همگی نویسندگان بابت همکاری و حضور گرمشان سپاسگزارم. از خوانندگان محترم و عزیزانی که با روشهای مختلف اعم از کامنت،حضوری، تلفنی و … نقطه نظرات و نکات خود را بیان نموده و به بهتر شدن فضای سایت کمک می نمایند بسیار ممنونم.

با تشکر

ومن الله التوفیق

همچنین ببینید

شهروستا

روستای «بافران» از توابع بخش مرکزی شهرستان نایین در استان اصفهان به شهر تبدیل و به عنوان شهر« بافران» شناخته می‌شود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.